S.S.S.

S.S.S.

Sıkça Sorulan Sorular

Tüm hizmet süreçlerinde danışanlarımıza profesyonel usul ve yöntemlerde hizmet sağlama gayretindeyiz. Danışanlarımız tarafından sıklıkla merak edilen soruların cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz. Merak ettiğiniz daha farklı hususlar varsa iletişime geçebilirsiniz.

ANKA Meşveret, disiplinlerarası danışmanlık hizmeti veren bir danışmanlık ekibidir.

Zümrüdü Anka kuşu Kaf Dağı'nda yaşayan efsanevi bir kuştur. Anka kuşu Kerkes, Hüma, Tuğrul, Simurg, Phenix gibi çeşitli isimler ile anılmaktadır.

Bu efsanevi kuşların ortak özelliği ise ölümsüzlüktür. Anka kuşu hakikati arayışı ve küllerinden yeniden doğuşu ifade eder.

ANKA Meşveret olarak sizlere disiplinlerarası bir uzman ekibi sağlamaktayız. Siyaset, yönetim, web/site tasarımı, sosyal medya, strateji, ekonomi ve finans, savunma ve güvenlik, yapay zeka ve mühendislik, mimari, rehberlik gibi alanlarda uzmanlaşmış güçlü kadrosu ile ihtiyacınız olan çözümlere en kısa şekilde ulaşmanız için hazırız.

ANKA Meşveret 2020 yılında kurulmuştur. Geçmişi ise Anka kuşundan ilhamla tarih öncesine dayanmaktadır. Alanında tecrübeli birçok uzmanı bünyesine katmış ve hızla büyümekte olan dinamik bir danışmanlık ekibidir.

ANKA Meşveret disiplinlerarası danışmanlık hizmeti vermektedir.

Birçok alanda tecrübeli uzman portföyü ile sizlere en iyi hizmeti sunabilmeyi hedeflemektedir. Ekip arkadaşlarımızın hepsi yüksek öğrenimde belirli basamakları atlamış olup, tecrübelerini ilmi olarak da desteklemişlerdir.

ANKA Meşveret ekibi genç ve dinamik bir ekip olup, güncel gelişmeleri devamlı takip etmektedir. Güncel sistemler ile tanışmak ve daha mükemmel bir yapıya geçiş sağlamanız mümkün.

Disiplinlerarası uzman kadrosu ile sorunlarınıza en uygun çözümleri sağlamak hedefindeyiz.

Bireysel ve kurumsal profesyonellikle başarı için ANKA Meşveret...

ANKA Beyaz B